Majaland Praha s.r.o.

Opletalova 1015/55
11000 Praha 1, Česká republika
URL: https://pop.cz/majaland/
Kontaktní osoba: David Veselý
Restaurace
Praha 1
Hlavní pracovní poměr
40 000 - 45 000 + Bonusy
Nástup Dohodou

Pro nový atraktivní projekt Bistro/Kavárna v centru Prahy blízko Karlova mostu, hledáme nadšeného kolegu/kolegyni na pozici Pomocný kuchař/kuchařka

Vytváříme zcela originální zážitek pro naše návštěvníky, ve kterém se prolínají obě polohy - HISTORIE i MODERNOST

Náplň práce

Zajišťování každodenní přípravy jídel

Podílení se na přípravě a kompletaci menu

Spolupráce s celým týmem restaurace a barem

Požadujeme

- Dodržování HACCP

Spolehlivost a samostatnost

Dodržování čistoty a pořádku na pracovišti

- Vítame alespoň základní zkušenost - není ale podmínkou, rádi zaškolíme

Nabízíme

Flexibilitu (směnný provoz 8:00 – 21:30)

- Možnost se realizovat a dalšího budoucího rozvoje

- Příjemné pracovní prostředí

- Jistotu zaměstnání

- Bonusy

Pokud vás naše nabídka zaujala, rádi se s vámi potkáme při osobním pohovoru. Zašlete nám prosím svůj životopis.

Tešíme se na Vás!