Lindner Hotel Prague Castle

Strahovská 128
11800 Praha 1, Česká republika
Tel: +420226080000
URL: http://www.lindner.de/en/hotel_prague_castle
Kontaktní osoba: Ing. Radka Stejskalová
Hotel Praha 1 Hlavní pracovní poměr
Čeština, Angličtina, Němčina Opera

Rozhodující moment ve Vaší kariéře – práce v Lindner Hotel Prague Castle.
Čtyřhvězdičkový Lindner Hotel Prague Castle leží v těsné blízkosti Pražského hradu a Strahovského kláštera a nabízí 138 elegantních pokojů, restauraci Senses s letní terasou a Muse Bar & Lounge.

Náplň práce

* plánování a realizování konferenčních akcí od A do Z
* uzavírání smluv
* rezervace a organizování eventů
* během eventu kontrola kvality poskytovaných služeb a dodržování časového plánu
* vedení korespondence s klienty před začátkem akce
* udržování úzkého kontaktu s klientem během konání konference
* vytváření zápisu o zpětné vazbě s klientem - jak byl spokojen s průběhem akce, kontrola faktury

Požadujeme

* předchozí prokazatelná praxe na obdobné pozici 2 roky
* středoškolské, popř. vysokoškolské vzdělání
* smysl pro detail, skvělé organizační schopnosti, time management
* zkušenosti z reaktivním prodejem
* perfektní komunikační dovednosti jak s klientem tak mezi jednotlivými odděleními jako je F&B, Recepce, S&M
* požadované jazykové znalosti: česky, anglicky, němčina výhodou
* požadované počítačové znalosti: Word, Excel, Powerpoint, Outlook, Internet, znalost Fidelio&Opera, Micros POS výhodou

Preferované PC znalosti

Opera

Nabízíme

* příjemné pracovní prostředí
* zázemí stabilní mezinárodní společnosti
* osobní rozvoj a karierní růst
* zaměstnanecké stravování
* odpovídající platové ohodnocení
* během dovolené ubytování v Lindner Hotels & Resorts za zvýhodněné ceny

Svůj životopis zašlete, prosím, paní Ing.Radce Stejskalové na email radka.stejskalova@lindnerhotels.cz
Vybrané kandidáty pozveme k osobnímu pohovoru.

Pokud Vás nebudeme kontaktovat do 14 dnů od zaslání Vašeho životopisu, upřednostnili jsme jiné kandidáty, kteří lépe vyhovovali našim potřebám. Děkujeme Vám za pochopení.