InterContinental Prague

Pařížská 30
11000 Praha 1, Česká republika
Tel: +420 296 631 028
URL: http://www.intercontinental.com/prague
Kontaktní osoba: Jana Bulova
Logo InterContinental Prague

Hotel Praha 1 Hlavní pracovní poměr

InterContinental Prague, luxusní mezinárodní hotel se skvělou polohou a více jak 40 lety zkušeností při poskytování nadstandardních služeb, hledá posilu do týmu hotelové recepce. Bližší informace o hotelu naleznete na www.icprague.com

Náplň práce

• provádí check in& check out a zajišťuje bezproblémový chod recepce
• poskytuje hostům služby hotelové recepce k jejich plné spokojenosti
• práce v systému Opera, spolupráce s ostatními středisky
• dodržuje interní postupy a standardy značky
• bezodkladně řeší veškeré stížnosti hostů
• provádí hotovostní operace a směnárenskou činnost
• maximalizuje tržby hotelu prostřednictvím upsellingu

Požadujeme

• flexibilní kandidát - předchozí zkušenosti v oboru vítány
• chuť učit se a profesně rozvíjet, práce na směny - denní i noční
• profesionální vystupování, odolnost vůči stresu
• výborná znalost anglického jazyka, další jazyk výhodou
• počítačové znalosti – Opera, MS Office, Outlook

Nabízíme

• nadstandardní finanční ohodnocení vč. motivačních bonusů
• atraktivní benefity jako např. 13. plat, dovolená navíc, stravování zdarma
• prostředí mezinárodního hotelu
• práce v mladém a dynamickém týmu
• možnosti kariérního růstu

 Jsme potěšeni Vaším zájmem o námi inzerovanou pozici. Pokud se Vám do 14 dnů od zaslání Vašeho životopisu neozveme, rozhodli jsme se upřednostnit ty kandidáty, kteří lépe vyhovují našim požadavkům na danou pozici. Děkujeme za pochopení.

Reakcí na tento inzerát a zasláním životopisu s osobními údaji do společnosti WIC Prague s.r.o., IČ 290 59 577, se sídlem náměstí Curieových 43/5, Staré Město, 110 00 Praha 1, výslovně souhlasíte se zpracováním a uchováním veškerých Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění, a to výhradně pro účely náborového procesu a přijímacího řízení na pracovní pozici ve společnosti. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou, nejdéle však na dobu 5 let od poskytnutí souhlasu.