InterContinental Prague

Pařížská 30
11000 Praha 1, Česká republika
Tel: +420 296 631 028
URL: http://www.intercontinental.com/prague
Kontaktní osoba: Jana Bulová
Logo InterContinental Prague

Hotel Praha 1 Hlavní pracovní poměr

Jste rádi v centru všeho dění? Láká Vás mezinárodní prostředí?
Máte chuť se dále rozvíjet?
Pokud si odpovíte kladně alespoň na 2 z výše uvedených otázek,
hledáme právě Vás! Bližší informace o hotelu naleznete na www.icprague.com

Náplň práce

• obsluha hostů v prostorách hotelové kavárny a lobby baru
• dodržování hygienických standardů a postupů při práci
• obsluhuje menší skupinky hostů během obědů a večeří
• komunikuje s nadřízeným veškeré komentáře hostů
• příprava střediska k poskytování služeb, udržování čistoty

Požadujeme

• výuční list v oboru číšník, popř. gastronomie (není však podmínkou)
• zkušenosti z hotelnictví, případně mezinárodní zkušenosti jsou vítané
• servis Vás musí bavit, časovou flexibilitu
• znalost AJ na komunikativní úrovni

Nabízíme

• odpovídající platové ohodnocení
• nadstandardní balíček zaměstnaneckých výhod (např. 13.plat, prodloužená dovolená, stravování a uniforma zdarma)
• atraktivní prostředí mezinárodního hotelu, možnost profesního růstu
• přátelský a mladý kolektiv

Jsme potěšeni Vaším zájmem o námi inzerovanou pozici. Pokud se Vám do 14 dnů od zaslání Vašeho životopisu neozveme, rozhodli jsme se upřednostnit ty kandidáty, kteří lépe vyhovují našim požadavkům na danou pozici. Děkujeme za pochopení.

Reakcí na tento inzerát a zasláním životopisu s osobními údaji do společnosti WIC Prague s.r.o., IČ 290 59 577, se sídlem náměstí Curieových 43/5, Staré Město, 110 00 Praha 1, výslovně souhlasíte se zpracováním a uchováním veškerých Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění, a to výhradně pro účely náborového procesu a přijímacího řízení na pracovní pozici ve společnosti. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou, nejdéle však na dobu 5 let od poskytnutí souhlasu.