InterContinental Prague

Pařížská 30
11000 Praha 1, Česká republika
Tel: +420 777 199 690
URL: http://www.intercontinental.com/prague
Kontaktní osoba: Jan Kadlec
Logo InterContinental Prague
Hotel Praha 1 Hlavní pracovní poměr
Čeština, Angličtina

InterContinental Prague, ikona mezi pražskými hotely, s více jak 40-letou působností na lokálním trhu, nabízí ubytování a další služby mezinárodní i české klientele v nejvyšším možném standardu. Bližší informace o hotelu naleznete na www.icprague.com.

Náplň práce

•příprava, výroba a prezentace vysoce kvalitních pokrmů v restauraci Zlatá Praha
•příprava, výroba a prezentace pokrmů pro externí akce
•dodržování standardů HACCP a BOZP
•zodpovědnost za úklid pracoviště a zařízení kuchyně
•okamžité řešení individuálních požadavků hostů s nadřízeným
•zodpovědnost za své pracoviště

Požadujeme

•výuční list v oboru kuchař, chuť se profesně rozvíjet a učit se novým věcem
•zkušenosti z hotelnictví jsou vítané
•orientaci na zákazníka, časovou flexibilitu
•komunikativní znalost AJ výhodou

Nabízíme

•odpovídající platové ohodnocení
•naučíte se vařit na úrovni fine dining, výrobu sushi a další kulinářské speciality
•nadstandardní balíček zaměstnaneckých výhod (např.13.plat, prodloužená dovolená)
•atraktivní prostředí mezinárodního hotelu
•přátelský a dynamický kolektiv