InterContinental Prague

Pařížská 30
11000 Praha 1, Česká republika
Tel: +420 777 199 690
URL: http://www.intercontinental.com/prague
Kontaktní osoba: Jan Kadlec
Logo InterContinental Prague
Hotel Praha 1 Hlavní pracovní poměr

Mezinárodní 5* hotel InterContinental Prague nabízí ubytovací, stravovací a další služby mezinárodní i české klientele. Hledáme novou posilu na zajištění provozu hotelové prádelny.

Náplň práce

·         provádí mandlování ložního prádla

·         obsluhuje kalandr a skladač ručníků

·         zodpovídá za balení a expedici prádla

·        dbá na to, aby nedošlo k záměně prádla

Požadujeme

·         vzdělání není podstatné - zaučíme Vás

·         práce přes den vč. víkendů - 12hodinové směny

·         předchozí praxe v prádelně je Vaší výhodou

 pečlivost a spolehlivost

Nabízíme

·       tato pozice je HPP na dobu neurčitou

·        odpovídající finanční ohodnocení vč. motivačních bonusů

·        atraktivní benefity - 13. plat, dovolená navíc, stravování zdarma

·         možnost profesního i osobního rozvoje

·         zázemí mezinárodního hotelového řetězce

Jsme potěšeni Vaším zájmem o námi inzerovanou pozici. Pokud se Vám do 14 dnů od zaslání Vašeho životopisu neozveme, rozhodli jsme se upřednostnit ty kandidáty, kteří lépe vyhovují našim požadavkům na danou pozici. Děkujeme za pochopení.

Reakcí na tento inzerát a zasláním životopisu s osobními údaji do společnosti WIC Prague s.r.o., IČ 290 59 577, se sídlem náměstí Curieových 43/5, Staré Město, 110 00 Praha 1, výslovně souhlasíte se zpracováním a uchováním veškerých Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění, a to výhradně pro účely náborového procesu a přijímacího řízení na pracovní pozici ve společnosti. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou, nejdéle však na dobu 5 let od poskytnutí souhlasu.