Hotel Prácheň Horažďovice

Strakonická
34101 Horažďovice, Tschechien
Tel: +420602472955
URL: https://www.hotelprachen.cz/
Facebook: https://www.facebook.com/hotelprachen
Kontaktperson: Hotel Prácheň
Logo Hotel Prácheň Horažďovice
Hotel
Horažďovice
Brigáda, Částečný úvazek, Externí spolupráce, Hlavní pracovní poměr
30000 - 45000 Kč
Eintritt nach Vereinbarung

Číšníci, servírky hledáte změnu? Absolventi, důchodci hledáte uplatnění?

Chce si dobře vydělat a získat fajn kolektiv? Hledáte práci na HPP či jen na dohodu? Anebo jen na víkendy?

Pak se nám ozvěte, hledáme právě vás.

Rozjíždíme letní sezónu a proto hledáme spolehlivé kolegy na práci číšníka nebo servírky pro naše restaurace Hotelu Prácheň*** v Horažďovicích.

Stellenbeschreibung

obsluha hostů restauracedoporučení výběru pokrmů a nápojů hostůmpříprava nápojů na barupřijímání plateb v hotovosti nebo platebními kartamiprovádění inventur na pracovištiprovádění denní uzávěrkydodržování hygienických standardů a čistoty v restauraci

Stellenanforderung

Téměř nic:

Stačí nám nadšení pro práci v gastro provozu, znalost českého jazyka a bezúhonnost.Pokud máte navíc komunikativní němčinu nebo angličtinu, bude se vám to hodit - máme i zahraniční klientelu.

Nepotřebujete zkušenosti z gastra nejsou podmínkou, rádi vás zaučíme, bude vám stačit chuť se učit

Umíte něco navíc? Třeba míchání nápojů, Latte art - opět se vám to bude hoditHledáme hlavně někoho, kdo rád komunikuje s ostatními lidmi. Někoho, kdo má úsměv na tváři, ať se děje, co se děje :-)

Napište nám pár vět o sobě nebo nám zavolejte na tel. č. 605 418 433 (případně piště s SMS s kontakty na vás).

Těšíme se na vás.

Wir bieten

Vyděláte i pěkný plat - pohybuje se cca od 30 000,- do 45 000,- Kč

K tomu ještě prémie
Příspěvek na penzijní/životní pojištění
Jídlo zdarma, výrazná sleva na nápoje v restauraci
Školení a vzdělávací kurzy
A samozřejmě pracovní oblečení
Tak se ozvěte, ať jste odkudkoliv
Dostanete se do sehraného kolektivu fajn kolegů, kteří vám rádi pomohou při zaučování
Máme férový přístup, dobrá domluva s vedoucím- jde nám o to, aby se u nás zaměstnanci cítili dobře
Také budete mít možnost kariérního růstu
Můžete si vybrat pracovní úvazek - pracovat můžete na HPP či dle dohody, nebo třeba jen na víkend - tak se ozvěte.

Nastoupit můžete klidně hned nebo třeba až od letní sezony. Vše záleží na vás.