Majaland Praha s.r.o.

Opletalova 1015/55
11000 Praha 1, Tschechien
URL: https://pop.cz/majaland/
Kontaktperson: David Veselý
Restaurant
Praha 1
Hlavní pracovní poměr
40 000 + bonusy
Englisch
Dotykačka
Eintritt nach Vereinbarung

Pro nový atraktivní projekt Bistro/Kavárna v centru Prahy blízko Karlova mostu, hledáme nadšeného kolegu/kolegyni na pozici Barista - vedoucí směny.

Vytváříme zcela originální zážitek pro naše návštěvníky, ve kterém se prolínají obě polohy - HISTORIE i MODERNOST

Stellenbeschreibung

Obsluha zákazníků

- Příprava drinků, roznášení objednávek

- Obsluha kasy

Spolupráce s celým týmem restaurace, kuchyní a barem

Stellenanforderung

- Anglický jazyk (další jazyky výhodou)

- Dodržování HACCP

Spolehlivost a samostatnost

Dodržování čistoty a pořádku na pracovišti

- Vítame alespoň základní zkušenost s obsluhou zákazníků - není ale podmínkou, rádi zaškolíme

Wir bieten

Flexibilitu (směnný provoz 8:00 – 21:30)

- Možnost se realizovat a dalšího budoucího rozvoje

- Příjemné pracovní prostředí

- Jistotu zaměstnání

- Bonusy

Pokud vás naše nabídka zaujala, rádi se s vámi potkáme při osobním pohovoru. Zašlete nám prosím svůj životopis.

Tešíme se na Vás!