Lemon Leaf

Myslíkova 14
12000 Praha 2, Česká republika
Tel: 602210452
URL: http://www.lemon.cz
Kontaktná osoba: Aleš Staněk
Logo Lemon Leaf
Reštaurácia
Praha 2
Hlavní pracovní poměr
35 000
Angličtina, Čeština
Nástup Ihneď

Thai&Continental rastaurant v centru Prahy hledá  Barmana.

Náplň práce

Příprava alko/nealko nápojů, koktejlů přijímání take out objednávek, komunikace s hosty.

Požadujeme

Praxe v oboru, samostatnost, anglický jazyk na dobré komunikativní úrovni, příjemné vystupování. Spolehlivost a poctivost.

Tato pozice je vhopdná pro muže, ne pro ženu (občas je potřeba odnést něco těžšího).

Ponúkame

Práce v mladém kolektivu, dobré platové ohodnocení, vyplácení spropitného po směně.

Zálohy kdykoliv.

Krátký/dlouhý týden.

Přes obědy a večeře trochu práce, jinak pohoda.

Vyděláte si (včetně tipů) kolem 35.000 čistého.

Lemon Leaf

Jsme na trhu již 20 let. Patříme k nejoblíbenějším restauracím v Praze. Máme velké množství stálých zákazníků. Snažíme se být k ním slušní a nabízet lepší služby, než ostatní.