Bohemia Properties a.s.

Teplická 492
19000 Praha 9, Česká republika
Tel: +420 266 133 004
URL: http://www.janhotels.cz
Kontaktní osoba: Michaela Karbulková
Logo Bohemia Properties a.s.
Hotel
Praha 9
Hlavní pracovní poměr
Nástup Ihned

Moderní hotel DUO je jedním z nejlepších hotelů v Praze díky svým výborným službám, moderním pokojům a úžasné atmosféře mezi všemi kolegy napříč všemi odděleními.

Náplň práce

* Příprava a úprava pokrmů pro bankety, recepce, rauty apod.
* Úprava pokrmů před podáváním
* Spolupráce při sestavování receptur pro nové druhy pokrmů

Požadujeme

* Praxe nebo vyučení v oboru výhodou
* Časová flexibilita, příjemné vystupování týmový hráč
* Samostatnost
* Ekonomické myšlení
* Kreativita

Nabízíme

* Zajištění startovacího ubytování s příspěvkem zaměstnavatele pro nováčky s trvalým pobytem mimo Prahu a Středočeský kraj
* Stabilní pracovní prostředí, hlavní pracovní poměr
* Možnost odborného růstu – jazykové kurzy, profesní vzdělání, školení
* Možnost karierního postupu
* Atraktivní pracovní prostředí v těsné blízkosti stanice metra Střížkov
* Odpovídající finanční ohodnocení, prémie, roční odměny, věrnostní bonusy
* Závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění
* Zaměstnanecké slevy na služby hotelu (karta multisport, masáže)
* Zaměstnanecká sleva na bowling
* Využití vstupu zdarma do bazénu a posilovny
* Zvýhodněné parkování, po zkušební době parkování zdarma
* Sick days nad rámec zákonné dovolené

Zaujala Vás tato pozice? Pokud ano, zašlete nám prosím Váš strukturovaný životopis. Nebudeme – li Vás kontaktovat do dvou týdnů od obdržení Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti Bohemia Properties a.s. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Těšíme se na setkání v naší společnosti!