Asian Temple

Bílkova 13
110 00 Praha 1, Česká republika
Tel: 773 008 623
URL: https://www.asiantemple.cz/
Facebook: https://www.facebook.com/AsianTemple
Kontaktní osoba: Nikola Godoy
Logo Asian Temple
Restaurace
Praha 1
Brigáda, Částečný úvazek, Hlavní pracovní poměr
Čeština, Angličtina
Nástup Ihned

Naše restaurace Asian Temple by se dala jednoduše definovat jako asijská fine dinning restaurace. Ale jsme víc než jen to. Restaurace je rozdělena na několik částí včetně dvou barů a několika loungů. Asijský koncept a kuchyně se zaměřuje na ty nejlepší pokrmy z celé Asie, ale i sushi nebo originální Teppanyaki. V loungi si hosté mohou užít třeba shishu. Naším hlavním cílem je nabízet profesionální služby našim hostům, tak, aby si z každé návštěvy u nás odnesli (nejen) opravdový gurmánský zážitek.

Náplň práce

Do našeho mladého týmu hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici číšník/servírka. Hledáme energické kandidáty, které tato práce baví, rádi pracují s lidmi a mají zkušenosti s touto pozicí. Chceme, aby se u nás každý nový kolega cítil dobře a jako doma, takže vždy rádi poradíme nebo pomůžeme. Zároveň musí být připraveni na velký počet zahraničničních hostů.

Požadujeme

- Praxe na obdobné pozici je podmínkou
- Týmového hráče, který se nebojí práce a má chuť se stále učit a zdokonalovat
- Spolehlivost a pracovitost
- Dobrá
orientace v gastronomii bude vaší konkurenční výhodou
- Příjemné vystupování

Nabízíme

- Velice atraktivní finanční ohodnocení
- Stylové prostředí
- Profesionální a přátelský kolektiv
- Zázemí stabilní firmy
- M
ožnost karierního růstu