Bohemia Properties a.s.

Teplická 492
19000 Praha 9, Česká republika
Tel: +420 266 133 004
URL: http://www.janhotels.cz
Kontaktní osoba: Michaela Karbulková
Logo Bohemia Properties a.s.
Hotel
Praha 9
Částečný úvazek, Hlavní pracovní poměr
Nástup Ihned

Jan Hotels v České republice je společností s rodinnou tradicí. Pyšní se čtyřmi moderními a jedinečnými hotely, které nejlépe reprezentují výjimečného ducha pohostinství České republiky.

Náplň práce

vyhodnocovat situaci na trhu, provádět průzkum trhu a posuzovat konkurenceschopnost hotelů společnosti, vyhodnocovat prodejní a marketingové strategie pro identifikaci nových příležitostí.podílet se na tvorbě strategie pro vytváření skvělých zážitků pro naše hosty.spravovat online prodejní kanály (OTA, webové stránky) společnosti JAN HOTELS.hodnotit ostatní prodejní nástroje a platformy, které mohou být přínosné pro zvýšení prodeje a tržeb online.úzce spolupracovat s prodejním, rezervačním a marketingovým oddělením.připravovat statistiky a analýzy a na jejich podkladu optimalizovat tržby

Požadujeme

Předchozí zkušenosti z E-commerce (práce s OTA extranety)znalost Property management systému (Fidelio, Optima) je výhodou, ale ne podmínkouznalost Revenue management systému je výhodou, ale ne podmínkouplynulá znalost českého a anglického jazyka

Nabízíme

Stabilní pracovní prostředí, hlavní pracovní poměrSkvělý přátelský kolektivMožnost odborného růstu – jazykové kurzy, profesní vzděláníMožnost karierního postupuAtraktivní pracovní prostředí v těsné blízkosti stanice metra StřížkovOdpovídající finanční ohodnocení, prémie, roční odměny, věrnostní bonusyZávodní stravováníPříspěvek na penzijní nebo životní připojištěníZaměstnanecké slevy na služby hoteluZdravotní volno nad rámec zákonné dovolené

Zaujala Vás tato pozice? Pokud ano, zašlete prosím Váš strukturovaný životopis.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti Bohemia Properties a.s. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Těšíme se na setkání v naší společnosti!