Your Prague Hotels

Žitná 5
110 00 Praha 1, Česká republika
Tel: +420 725 015 889
Kontaktní osoba: Raissa Gbaguidi
Hotel
Praha 1
Brigáda, Sezonní práce
1 600,- Kč/den
Čeština, Angličtina
MS Word, MS Excel, Hores
Nástup Dohodou

Hledáme výpomoc na recepci do kempu na Nové Živohošti (Slapy) pro letní sezóně 2018 od května do září. Práce je vhodná i pro páry. Nabízíme i ubytování zdarma v areálu.

Náplň práce

Náplní práce:
Péče o hosty, zajišťování prvotního kontaktu a po celou dobu pobytu. Přijímání a ubytovávání hostů, podávání informací a rad, vyřizování administrativních úkonů spojené s recepcí, vyřizování ojedinělých nespokojeností a přání, vyřizování krátkodobých telefonických rezervací, doplňkový prodej a půjčování sportovního vybavení

Požadujeme

Znalost práce na PC, MS Office

Příjemné vystupování, komunitivní

bezúhonnost, spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost

Znalost cizích jazyků výhodou

Nabízíme

Speciální prémie

Ubytování zdarma

Sleva na stravování v restauraci

Příjemné prostředí v přírodě u vody