Villa Ritter Hotel

Krále Jiřího 991/1
360 01 Karlovy Vary, Česká republika
Tel: +420 607 844 012
URL: https://www.villaritter.com/
Facebook: https://www.facebook.com/VillaRitterDetoxHotel/
Kontaktní osoba: Sylva Brouková
Logo Villa Ritter Hotel
Hotel
Karlovy Vary
Částečný úvazek, Hlavní pracovní poměr, Sezonní práce
23.000 - 25.000,-
Angličtina, Rusky
Nástup Ihned, Dohodou

Nabízíme zajímavou práci v malém stylovém hotelu, příjemném prostředí a kolektivu. Pozice je vhodná pro pracovníky kteří chtějí něco navíc, podílet se na vývoji a být součástí projektu, který je nejen v České Republice jedinečný.

Náplň práce

Práce na denní recepci 18ti pokojového hotelu podle klasických standardů společnosti. Po zaškolení se jedná většinou o samostatné vedení malé recepce, se všemi úkony které k péči o hosty, rezervace, hotelové účty a systém jsou spojeny s organizací úseku front office jako takové. Podporou recepční jsou zaměstnanci obchodního oddělení, kteří také doplňují a zastupují v případě potřeby. Hotel Villa Ritter používá jednoduchý hotelový systém, který není náročný na ovládání.

Požadujeme

Příjemné vystupování a pozitivní myšlení
Samostatnost, pečlivost, bezúhonost
Dobré komunikační schopnosti
Chuť a snahu profesního růstu v oboru
Dobrou znalost anglického i ruského jazyka ostatní jazyky jsou výhodou

Nabízíme

Provize z prodeje a upsellingu

Zázemí moderní hotelové společnosti
Možnost osobního i profesního rozvoje
Účast v training programu
Dobré platové podmínky
Benefity v rámci společnosti CMA
Personální stravování, uniforma, mobil, pojištění

Detox Hotel Villa Ritter

Historická villa v klidné čtvrti má 18 pokojů, 1 restauraci s vitariánskou stravou, terasu a zahrádku. Detox hotel Villa Ritter má své vlastní balneo, sauny, wellness a bazén.