Wine Food

Strakonická 1
150 00 Praha 5, Česká republika
Tel: 739779567
URL: https://www.winemarket.cz/
Kontaktní osoba: Jan Kříž
Logo Wine Food
Restaurace
Praha 5
Brigáda, Hlavní pracovní poměr
35000 - 38000 Kč
Čeština, Angličtina
Nástup Ihned

Wine Food je obchodní společnost zabývající se prodejem italských potravin a vín. Obchodujeme výhradně s přímými dodavateli, což nám zajišťuje garanci nejvyšší kvality u všeho, co přivážíme na český trh. Výběr a skladba sortimentu nabízených potravin a nápojů, se vedle tradiční osvědčené nabídky, řídí i aktuálními gastronomickými trendy. O naše produkty se stará profesionálně vyškolený tým a řada našich zaměstnanců jsou odborníci v oboru italské gastronomie.

Náplň práce

- práce s pokladním systémem a ordermanem
- obsluha hostů od objednávání až po zaplacení
- kompletní znalost jídelního, nápojového a vinného      lístku
- připravovat restauraci před a po provozu
- udržovat čistotu a pořádek svěřených prostor
- pravidelná účast na vzdělávacím programu

Požadujeme

- praxi v oboru
- znalost anglického výhodou
- pečlivost, svědomitost, komunikativnost, rychlost
- smysl pro čistotu a pořádek

Nabízíme

- mzdové ohodnocení 35 000 - 38 000 Kč
- flexibilní pracovní doba
- pracovní smlouvu na plný úvazek
- vzdělávání v oblasti italské gastronomie
- možnost školení přímo v Itálii u našich dodavatelů
- účast na akcích pro zaměstnance (sportovní,         kulturní, aj.)
- zaměstnanecké slevy a výhody
- možnost zvýhodněného ubytování pro mimopražské kolegy