Wine Food

Strakonická 1
150 00 Praha 5, Česká republika
Tel: 739779567
URL: https://www.winemarket.cz/
Kontaktní osoba: Jan Kříž
Logo Wine Food
Restaurace
Praha 5
Hlavní pracovní poměr
18000 - 27000 Kč
Čeština, Angličtina
Nástup Ihned

Pro naší kavárnu hledáme zkušeného baristu.

Náplň práce

příprava pravé italské kávy, kávových drinků a domácích limonádnabídka italských vínobsluha a komunikace se zákazníky na baruzodpovědnost za svěřený úsek (bar)

Požadujeme

znalost přípravy kávy vč. technik latté artznalost míchání alkoholických a nealkoholických nápojůcertifikáty z barmanských a baristických kurzů výhodou!

Nabízíme

zajímavou práci v krásném prostředí a firmě s dlouhodobou vizí a potenciálem rozvojeosobní rozvoj - možnost naučit se novým věcem nejen o italské gastronomiizajímavé finanční ohodnocení s výhledem navýšení po zkušební dobědegustační produktová školenímožnost vzdělávání přímo v Itáliizaměstnanecké slevykurzy italštiny