Chateau Clara Futura

5. května 1
252 41 Dolní Břežany, Česká republika
Tel: 731429594
URL: http://www.clarafutura.cz
Facebook: https://www.facebook.com/chateauclarafutura/
Kontaktní osoba: Michal Keštefran
Logo Chateau Clara Futura
Hotel
Dolní Břežany
Hlavní pracovní poměr
Čeština
Nástup Ihned, Dohodou

Čeká na vás práce pod vedením šéfkuchaře se zkušenostmi z michelinských restaurací, nová kuchyně vybavená moderními technologiemi v příjemném zámeckém prostředí!

Jsme fanoušky čerstvých, lokálních surovin, zdravé a poctivé přípravy pokrmů a absolutního chuťového souladu jídel s podávanými nápoji.

Náplň práce

Příprava teplých pokrmů, včetně příloh a polévek Asistence při výdeji pokrmů. Spolupráce se šéfkuchařem při plánování a tvorbě jídelního lístku.

Požadujeme

        SOU/SŠ vzdělání obor kuchař,

        praxe v zahraničí vítána,

    zkušenosti s pořádáním gastronomických akcí, cateringem a hromadným stravováním výhodou,

        dobré organizační schopnosti,

        samostatnost, kreativitu, ochotu učit se novým věcem,

       znalost minutkové a hotovkové kuchyně,

        flexibilita, dobrý zdravotní stav,

        profesionální vystupování.

Nabízíme

        práci v mladém kolektivu,

        motivační platové ohodnocení,

        benefity v rámci společnosti,

        pravidelnou směnnost,

        nástup možný IHNED / dle domluvy.

Zažijte nezapomenutelné setkání minulosti, přítomnosti a budoucnosti. Renesanční zámecký objekt s překrásnou kaplí, obklopený relaxačními zahradami a nabitý moderními technologiemi najdete v dosahu MHD i taxi, ale bez zatěžujícího ruchu centra Prahy. Ubytujte se, oslavte u nás významnou událost, a nebo jen zajděte na oběd či večeři.