the italians wine food

Strakonická 1
150 00 Praha 5, Česká republika
Tel: 735174913
URL: https://www.theitalians.cz
Facebook: https://www.facebook.com/winefoodmarket/
Kontaktní osoba: Eva Vymětalová
Logo the italians wine food
Restaurace
Praha 5
Hlavní pracovní poměr
45000 - 48000 Kč
Čeština
Nástup Ihned

Do našeho stále se rozvíjejícího podniku hledáme PIZZAŘE.  A protože nás děsně baví, co děláme a děláme to dobře, tak hledáme srdcaře, který zapadne do našeho kolektivu jak zadek na hrnec. Měl by jsi mít zkušenosti výrobou pizzy a italský styl gastronomie by měla být tvoje vášeň. 

Počítej s tím, že se budeš dále postupně vzdělávat v oblasti italské gastronomie, nabídneme Ti lekce italštiny zdarma, protože budeš mít výraznou slevu na nákupy, tak budeš ochutnávat  a dostaneš šanci uplatnit Tvoje nápady a silné stránky a tím se podílet na chodu firmy.

Jezdíme na společné gastronomické cesty a rádi se vzděláváme. Máme rádi italský životní styl, máme skvělé zákazníky i dodavatele a práce nás baví. Počítej s tím, že naše práce je náročná, právě kvůli tomu, že chceme věci dělat jak nejlépe umíme a aby nás naše každodenní snažení naplňovalo.

Tluče ti nyní srdce rychleji? Tak popřemýšlej a napiš, proč by jsi u nás chtěl pracovat a přihoď k tomu tvoje CV s fotkou - lépe si tě zapamatujeme.

 

Náplň práce

výroba pizzy dle tradiční italské receptury a výhradně z kvalitních italských surovin pocházejících z trvale udržitelného zemědělství

Požadujeme

praxe v gastronomii na pozici pizzař
opravdový zájem o práci

Nabízíme

pracovní smlouvu na plný úvazek
dobré a férové finanční ohodnocení 
vzdělávání v oblasti italské gastronomie 
cesty do Itálie za našimi dodavateli
kurzy italštiny zdarma
firemní slevovou kartu a kartu Multisport

Odpovědět na inzerát Uložit do oblíbených Vytisknout
Odeslat odkaz
Sdílet Inzerce zaměstnavatele

the italians wine food

Jsme společnost lidí s vřelým vztahem k Itálii a italskému způsobu života. Dovážíme výborné italské víno a poctivé potraviny provozujeme restauraci, obchod, kavárnu, cukrárnu a naše práce nás moc baví.
Používáním webu společnosti Solution Factory, s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti se používají soubory cookie.