The Palace suites & apartments

Resslova 1774/3
12000 Praha, Česká republika
Tel: 725863880
Facebook: https://www.facebook.com/thepalaceprague/
Kontaktní osoba: Michal Jonák
Residence
Praha
Hlavní pracovní poměr
25.000 - 27.000
Angličtina, Španělština, Italsky
MS Word, MS Excel
Nástup Ihned

Náplň práce

Komunikace s hosty a péče o ně během pobytu

check-in a check-out hotelových hostů

administrativní činnosti spojené s chodem recepce

asistence při provozu rezidence

koordinace úklidů a údržby rezidence

podílení se na rozvoji nových služeb

Požadujeme

Umíš plynně mluvit a psát anglicky, pokud zvládáš slovem i písmem italštinu nebo španělštinu, je to výhoda

máš proklientský přístup a máš práci s klienty / hosty rád

dokážeš se samostatně rozhodovat a stojíš si za odvedenou prací

jsi důsledný a je na Tebe spolehnutí

umíš MS Excell a Word na uživatelské úrovni

Nabízíme

Příjemné pracovní prostředí v Praze 2

Motivační finanční ohodnocení

Různorodé činnosti, u kterých se nebudeš nudit

Malý příjemný pracovní tým

Možnost kariérního posunu

Možnost podílet se na rozvoji služeb a jejich kvality

Trénink, školení