Resort U Fořta

Mezná
40502 Hřensko, Česká republika
Tel: 412554090
URL: http://www.uforta.cz
Facebook: U Fořta - restaurant a pension
Kontaktní osoba: Karolína Špringlová
Logo Resort U Fořta
Restaurace
Hřensko
Hlavní pracovní poměr
Nástup Ihned

Hledáme kuchaře/kuchařky pro další provozy, kteří mají chuť a chtějí se učit novým věcem

Náplň práce

Znalost normování a kuchyňské administrativy

Organizace a řízení provozu stravovacího úseku

Kontrola kvality stravy, dodržování předpisů v oblasti hygieny, požární ochrany, bezpečnosti a ochrany zdraví při práci a vnitřních směrnic organizace

Požadujeme

Pracovitost

Kladný přístup k práci, zájem o moderní gastronomii

Umět řešit stresové situace s chladnou hlavou

Poctivost

Nabízíme

Moderně vybavená kuchyň

Vlastní přípravna

Poctivé vaření

Školení, kurzy

Možnost kariérního růstu

Bonusy

Rezort U Fořta Garden Hotel Mezná