The Emblem Hotel

Platnéřská 111/19
11000 Praha, Česká republika
Tel: +420731502301
URL: http://www.emblemprague.com
Kontaktní osoba: Helena Valtrova
Hotel
Praha
Hlavní pracovní poměr
30000
Čeština, Angličtina
MS Word, MS Excel

Náplň práce

-     administrativní zajištění kanceláře – vedení evidence smluvní dokumentace, pošty, přijatých faktur, atd.

-          organizace chodu společnosti – objednávky kancelářské materiálu

-          vedení ekonomické agendy pro potřeby účetního oddělení

-          asistenční práce dle zadání vedení společnosti

-          administrativní zajištění spojené s nástupy a výstupy zaměstnanců

-          komplexní správa složek zaměstnanců (pracovní smlouvy, dodatky k PS atd.)

-          evidence lékařských prohlídek, potřebných školení zaměstnanců, pojištění  apod.

-          příprava podkladů pro mzdy a jejich předání externí mzdové účtárně

Požadujeme

- Předchozí praxe na podobné pozici

- Anglický jazyk na komunikativní úrovni slovem i písmem

- Spolehlivost a flexibilita

- Velmi dobré organizační schopnosti

- NÁSTUP IHNED

Nabízíme

Práci v příjemném kolektivu v centru Prahy

Velmi dobré platové ohodnocení

Zajímavá a různorodá práce

Uvedený plat je nástupní plat a po zkušební lhůtě bude navýšen o další benefity a bonusy. Více na osobním pohovoru.