HERGETOVA CIHELNA

Cihelná 2b
11800 Praha 1, Česká republika
URL: http://www.kampagroup.com
Kontaktní osoba: Marek Raditsch
Logo HERGETOVA CIHELNA
Restaurace
Praha 1
Hlavní pracovní poměr

Náplň práce

Hledáme šéfkuchaře, který se chce stát nejlepším šéfkuchařem v zemi.

 Hergetova Cihelna se vyznačuje klasickou gastronomií v moderním pojetí; od pití a další občerstvení, sdílení talířů až po sofistikované à la carte. Hergetova Cihelna má nejvyhledávanější terasu v Praze s výhledem na řeku Vltavu, s velkým variabilním prostorem, Lounge sekcí, pivním posezením, stejně jako krytou částí pro 120 a velkým barem s 30 stoličkami.

 Dotyčný/á uchazeč/ka, žena nebo muž, by měl být mladý, ambiciózní, technicky zručný a všestranný, schopný vest tým (cca 20 zaměstnanců) a měl by mít základní administrativní dovednosti. Šéfkuchař by měl mít pokud možno zkušenosti ze zahraničí, chuť komunikovati s hosty a médii.

 Pokud jste osoba, kterou hledáme, nabízíme atraktivní platový a bonusový balíček, slibujeme spoustu zábavy a "uděláme z vás hvězdu"!

Požadujeme

Těšíme se na Vaše CV s fotografií, marek@kampagroup.com