Zátiší Catering Group a.s.

Novotného lávka 5
11000 Praha 1 - Nové Město, Česká republika
Tel: +420777442537
URL: http://www.karieravgastru.cz
Facebook: https://cs-cz.facebook.com/zatisicatering/
Kontaktní osoba: Dragana Lapanović
Logo Zátiší Catering Group a.s.
Party-/Eventcatering
Praha 1 - Nové Město
Hlavní pracovní poměr
Angličtina
Nástup Ihned

Do nově vytvořeného týmu v kavárně/kantýně v budově Komerční banky hledáme dalšího parťáka na pozici barista/pokladní. Kavárna/kantýna leží hned u stanice metra Stodůlky.

Během dopoledne se budeš věnovat převážně práci v kavárně a v době obědů pokladně v kantýně. V mezičase občas výpomůžeš s přípravou cateringu v budově.

Náplň práce:

Obsluha zákazníků

Obsluhování dotykové pokladny

Kontrola expirace zboží

Občasná výpomoc s cateringem v budově

Požadujeme:

Šikovného a energického člověka s angličtinou

Proklientský přístup

Týmovost

Praxe na pozici obsluhy výhodou!

Nabízíme:

Nástup IHNED

Pracovní dobu Po-Pá

Smlouvu na HPP na dobu neurčitou

Sponzorovanou MultiSport kartu

Personální stravu a nápoje

Kurzy dalšího vzdělávání

50% slevu na vouchery do našich restaurací

Dárek k Vánocům a narozeninám

Možnost kariérního růstu a sbírání stále nových zkušeností

Odměnu 10 000 Kč za přivedení nového kolegy

Těšíme se na vaše CV!