Grand Hotel Hradec

Pec pod Sněžkou
542 21 Pec pod Sněžkou, Česká republika
URL: http://www.grandhotelhradec.cz
Kontaktní osoba: Veronica Andreolli
Logo Grand Hotel Hradec
Hotel
Hlavní pracovní poměr
35 000 plus provize
Angličtina, Čeština, Němčina
Hores, MS Excel, MS Powerpoint, MS Word
Nástup Dohodou

Pro naše hotely Omnia Relax & Wellness**** v Jánských lázních a Grand Hotel Hradec 4****Superior v Peci pod Sněžkou hledáme vhodného kandidáta na pozici recepční.

Předem děkujeme za Váš projevený zájem. průvodní dopis a CV můžete zaslat na e-mail grm@grandhotelhradec.cz a my se Vám obratem ozveme. Těšíme se na naši případnou budoucí spolupráci.

Náplň práce

·      zajištění hladkého chodu recepce

·      check-in/out

·      komunikace s našimi úžasnými hosty

·      zpracování nočního auditu

·      příprava reportů

·      zpracování rezervací

Požadujeme

·      vhodné i pro absolventy – vše vás naučíme!

·      předchozí zkušenost na obdobné pozici výhodou

·      přátelské, profesionální vystupování se zaměřením na spokojenost hostů

·      flexibilitu, proaktivitu, pečlivost

·      znalost anglického a českého jazyka je nutností, další jazykové dovednosti velkou výhodou

·      týmového ducha, kreativní a inovativní přístup

Nabízíme

·      přátelský kolektiv

·      smlouvu na dobu neurčitou nebo dle dohody

·      férové finanční ohodnocení, včetně příplatků a bonusů

·      možnost ubytování v lokalitě

·      po roce příspěvek na penzijní připojištění

·      zaměstnanecké stravování a neomezeně dobré a silné kávy

·      dáreček k Tvým narozeninám

·      slevy na F&B

·      slevy v sesterských zařízeních