Grand Hotel Hradec

Pec pod Sněžkou
542 21 Pec pod Sněžkou, Česká republika
Tel: 703 651 068
URL: http://www.grandhotelhradec.cz
Kontaktní osoba: Veronica Andreolli
Logo Grand Hotel Hradec
Hotel
Hlavní pracovní poměr
50 000 plus příplatky
Nástup Ihned

Tým kuchyně Grand Hotelu Hradec v Peci pod Sněžkou hledá nového fajn kolegu! :-) Pokud jste stejně zapálený do gastronomie, jako my, hledáme právě Vás:-) Napiště nám na email info@grandhotelhradec.cz, obratem se Vám ozveme

Těšíme se na Vás:-)

Náplň práce

· Vařit vařit vařit ?

· Kreativní práce v hotelovém provozu od restaurace po bankety

· Dodržování HACCP standardů

· Být komunikativní, flexibilní a spolehlivý parťák/ parťačka, na kterého se budeme moci kdykoliv spolehnout

Požadujeme

· Předchozí zkušenost

· Samostatné a tvůrčí myšlení

· Kreativita a týmový duch

· Chuť se zlepšovat a posouvat své kulinářské umění

Nabízíme

· přátelský kolektiv

· smlouvu na dobu neurčitou

· férové finanční ohodnocení dle zkušeností

· možnost ubytování v lokalitě

· po roce příspěvek na penzijní připojištění

· zaměstnanecké stravování a neomezeně dobré a silné kávy

· dáreček k Tvým narozeninám

· slevy na F&B

Je tohle právě to, co hledáš? Jsi náš člověk! Tak neváhej a ozvi se nám!

Těšíme se na tebe!