Clarion Congress Hotel Ostrava

Zkrácená 2703
70030 Ostrava, Zábřeh, Česká republika
Tel: 596702811
URL: https://www.cpihotels.com/cs/
Kontaktní osoba: Radmila Macháčová
Logo Clarion Congress Hotel Ostrava
Hotel
Ostrava, Zábřeh
Brigáda
130,- /hod.
Angličtina
Nástup Dohodou, Ihned

Clarion Congress Hotel Ostrava hledá nové kolegy na pozici číšník/ servírka. Jedná se o dlouhodobou brigádu
(směny vč. víkendů), od 130 Kč / hod. (věk nad 18 let)

Náplň práce

- obsluha hostů v hotelové restauraci

- příjem objednávek

- práce za barem

- komunikace s hosty

Požadujeme

- zkušenosti z oboru vítány

- 18 let +

- příjemný vzhled a vystupování

- chuť pracovat a učit se novým věcem

- spolehlivost a časová flexibilita

- samostatnost, zodpovědnost, komunikativnost

Nabízíme

- práci ve stabilní hotelové společnosti

- zaměstnání v největším kongresovém hotelu v Ostravě

- nástup od 3/2024

Čtyřhvězdičkový Clarion Congress Hotel Ostrava svým hostům nabízí možnost ubytování v klidných pokojích, trávení odpočinku ve wellness centru s bazénem, vířivkou, saunou i venkovní sluneční terasou. Zároveň má ale také největší kongresové centrum na severní Moravě.