Hotel Astra

Bedřichov 10
54351 Špindlerův Mlýn, Česká republika
Tel: 607804822
URL: https://www.hotel-astra.cz/cs/
Kontaktní osoba: Helena Skokanová
Hotel
Špindlerův Mlýn
Hlavní pracovní poměr
25.000,-
Čeština, Angličtina, Němčina
Hores
Nástup Ihned

Tříhvězdičkový hotel ve Špindlerově Mlýně hledá nového pracovníka na pozici recepční hotelu.

Životopisy prosím zašlete na e-mailovou adresu: reditel@hotel-astra.cz

Náplň práce

- přihlášení a odhlášení hotelových hostů

- ústní, telefonická i písemná komunikace s hosty

- zpracování individuálních rezervací

- 15 h směny -  (denní/noční)

Požadujeme

Požadujeme:

- příjemné a reprezentativní vystupování

- maximální orientace na hosta

- dobré komunikační schopnosti v ČJ, NJ, nebo AJ

- teamový hráč

Nabízíme

- Ubytování, stavovaní v hotelu

- dobré platové podmínky a motivační      ohodnocení

- práci v příjemném kolektivu rodinného hotelu