RIGHT INDICADA s.r.o.

Bezručova 469
73581 Bohumín, Česká republika
Tel: 775366772
URL: http://www.restauracespica.cz
Facebook: https://www.facebook.com/restauracespica/
Kontaktní osoba: Kamila Marková
Logo RIGHT INDICADA s.r.o.
Pizzerie
Bohumín
Hlavní pracovní poměr
Nástup Ihned, Dohodou

Restaurace Špica v Bohumíně rozšiřuje svůj tým!

Udělat pizzu umí každý…My ale hledáme někoho, kdo se chce stát nejlepším pizzařem ve městě!

Nemusíš mít roky praxe - naprosto stačí motivace naučit se pizzařinu a dělat ji s radostí!

K dispozici ti bude cihlová pec, speciální kombinace vlastní receptury těsta a tomato omáčky…zbytek už je na tobě!

Náplň práce

Co od Tebe očekáváme?

Přípravu pizzy – ovšem takové, abys ty i zákazník byli nadšení z výsledku.
Když se s objednávkami vysype pytel, nezabalíš to. Naopak – opřeš se do toho a díky perfektní přípravě to zvládneš levou zadní.
Jsi pozitivní hráč a kolegové jsou pro tebe parťáci.
Máš organizační schopnosti. Umíš si efektivně naplánovat práci, posunout rozvozový čas, postarat se o převzaté suroviny.
Jsi samostatný/á a zvládneš své povinnosti i bez šéfa za zády..
Jsi zodpovědný/á a nenapadlo by tě nepřijít na směnu a hledáš dlouhodobé pracovní místo.
Neznáš větu „To nejde!“.
A nakonec to nejdůležitější! Chceš to dělat! Pizzařina tě baví a chceš být nejlepší!

Nabízíme

Co můžeš očekávat ty od nás?

Pracoviště s rodinnou atmosférou. Pracovní smlouva přímo s restaurací Špica, ne přes agenturu.
Stabilní pracovní místo - dlouhodobá spolupráce.
Podporu v plánování a zajištění zásobování.

Pizza pro Tebe na směně zdarma, nebo 50 % sleva na pizzu pro Tvé rodinné příslušníky.

Rozvoj - Makáš na sobě? Máš v sobě podnikatelského ducha? Budeme rádi za každý nápad, novinku, pizzařskou inovaci! Pak můžeš být klidně motivován odměnou ze zisku.

Hledáš další informace?

Zkušenosti s pizzou jsou samozřejmě vítány. Ale pokud jsi zapálený/á a opravdu se chceš pizzařině věnovat, můžeme ti dát klidně šanci!
Nástup ideálně ihned, ale vše je to o domluvě.

Pracovní doba je nastavena dle provozních hodin restaurace.

Jede se na krátký/dlouhý týden = celkem 15/16 směn za měsíc.