Garden's restaurant

Vodičkova 35
11000 Praha 1, Česká republika
Tel: 731416138
URL: https://www.gardensrestaurant.cz
Facebook: https://www.facebook.com/stylainterier/
Kontaktní osoba: Michal Šorf
Logo Garden's restaurant
Restaurace
Praha 1
Hlavní pracovní poměr
min. 40k
Nástup Dohodou, Ihned

Gardens

Vyhlášená butiková restaurace s jedinečnou zahradou Garden´s (původně Styl&Interier) ve Vodičkově ulici v Praze 1 přijme do svého týmu zkušeného kuchaře na HPP.

Náplň práce

Hledáme zkušeného kuchaře s výborně zvládnutým řemeslem, citem pro detail a s láskou pro kvalitní suroviny. Zaměření kuchyně – moderní evropské bistro (fusion, ryby, maso, regionální suroviny, denní sezónní nabídka…)  Očekáváme samostatnost a zodpovědnost, flexibilitu a schopnost vést, motivovat a kontrolovat menší tým o 3 až 4 lidech na směně. Vyžadujeme týmového ducha a respekt vůči kolegům, důslednost a striktní dodržování hygienických a HACCP standardů. Nabízíme příjemné a férové pracovní prostředí úspěšného rodinného podniku, finanční jistotu a dobré finanční ohodnocení, perspektivu růstu a dlouhodobého pracovního poměru. Možnost profesního i karierního růstu v rámci stávající provozovny v Praze 1 nebo v připravovaném novém podniku. Práce s rozumnou pracovní dobou v příjemném středně velkém týmu. Nástup dle dohody.

Požadujeme

Zkušenosti z náročného gastronomického provozu

Znalost moderní světové gastronomie

Zažité hygienické postupy HACCP

Respekt ke kolegům a pozitivní energii

Chuť dělat těžkou práci poctivě a s radostí

Lásku k vynikajícímu jídlu

Nabízíme

Výborné transparentní finanční ohodnocení dle schopností a zkušeností uchazeče

Rozumnou pracovní dobu 8.00 - 21.00

Stálý pracovní úvazek

Zaučení v profesionálním týmu v prestižním podniku