Nostress cafe restaurant

Dušní 10
110 00 Praha 1, Česká republika
Tel: +420222313007
URL: http://www.nostress.cz
Kontaktní osoba: Karin Poláčková
Logo Nostress cafe restaurant
Restaurace
Praha 1
Částečný úvazek, Hlavní pracovní poměr

Sháníme kandidátku na pozici ,,back office manager" do restaurace Nostress v centru Prahy.  Je velmi důležitá předchozí pracovní zkušenost na obdobné pozici v restauraci anebo hotelu a angličtinu n a velmi dobré úrovni.

Náplň práce

Naskladňování, tvoření receptur, výstupy na pokladnách v programu ASW Septim, statistiky

Tvorba a desigh menu

Udržování chodu veškerého softwaru a hardwaru v restauraci

Tvorba inzerátů

Spravování webu

Příprava mzdových podkladů a příprava smluv a dohod pro nové zaměstnance, atd.

Budování vztahů s dodovateli

Hlídání veškerých plateb včetně faktur vydaných

Požadujeme

Angličtinu na perfektní úrovni

Znalost restauračního programu ASW Septim včetně naskladňování / vyskladňování / vytváření receptur

Základy účetnictví pro přípravu podkladů účetnímu

Znalost excelu a wordu

Nabízíme

Pracovní smlouvu na poloviční úvazek

Cca. 20 hodin týdně