Hospoda a letní BAR Na Hradě

Hradešín 69
28201 Hradešín, Česká republika
Tel: 608360602
Facebook: https://www.facebook.com/Hospoda-a-letn%C3%AD-BAR-Na-Hrad%C4%9B-114019290315375/
Kontaktní osoba: Jan Nevyjel
Restaurace
Hradešín
Hlavní pracovní poměr
30000 čistého / měsíčně
Čeština
Nástup Ihned, Dohodou

Hospoda a letní BAR Na Hradě (Hradešín, okr. Praha východ, 18km od metra Černý Most) hledá samostatného kuchaře na krátký/dlouhý týden/12hod, denně 2-3 hotová jídla + minutky, steaky, česká kuchyně, možnost využít i udírnu. Plat 30tis. čistého měsíčně. Nástup možný ihned. V případě zájmu prosím pište na hospodanahrade@gmail.com , nebo volejte 608360602. Děkuji, J.Nevyjel

Náplň práce

Samostatný kuchař, práce krátký/dlouhý týden 10-21hod, 2-3 hotovky denně, minutky

Požadujeme

Spolehlivost, čistotnost

Nabízíme

dobré platové ohodnocení, přítelský kolektiv, možnost práce na HPP/DPP, vyplácení dle dohody