Hotel Tomášov****

U Lomu 638
76001 Zlín, Česká republika
Tel: 736717414
URL: https://www.hotel-tomasov.cz/
Facebook: https://cs-cz.facebook.com/HotelTomasov/
Kontaktní osoba: Jiří Vaculík
Logo Hotel Tomášov****
Restaurace
Zlín

Restaurace hotelu Tomášov hledá do svého kolektivu nového kolegu na pozici servírka/číšník

Náplň práce

Obsluha hostů v hotelové restauraci

Obsluha na společenských akcích - svatby, rauty, catering apod.

Pracovní doba - krátký/dlouhý týden

Požadujeme

Základní znalosti v oboru

Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni

Samostatnost

Aktivní zájem o tradiční i moderní gastronomii

Aktivitu ve směru nových gastro trendů

Pozitivní přístup k práci a zvládání stresových situací

Dodržování hygienických norem

Nabízíme

Po zapracování nábízíme dobré pracovní ohodnocení

Možnost zvýhodněných nákupů ve firemní lékarně

Příspěvek na stravovaní

Při splnění podmínek týden dovolené navíc