Hotel Restaurant Ottenstein

Peygarten-Ottenstein 60
3532 Rastenfeld, Rakousko
Tel: 00436644717083
URL: http://www.hotelottenstein.at
Facebook: https://www.facebook.com/HotelOttenstein/
Kontaktní osoba: C & G Gastgewerbe GmbH Mayer Eva (v češtině)
Logo Hotel Restaurant Ottenstein
Resort
Rastenfeld
Částečný úvazek, Hlavní pracovní poměr, Sezonní práce
Mzda: dle dohody
Němčina
Nástup Ihned

ČÍŠNÍK / ČÍŠNICE do Hotelu Ottenstein (Hotel-Restaurant Ottenstein)

Místo: Dolní Rakousko, okres Krems an der Donau,  14 km od města Zwettl, 85 km od Jindřichového Hradce,
75 km od Znojma, 80 km z Moravských Budějovic a 85 km z Telče

Náplň práce

Zájem máme o sezónního zaměstance, jakož i o zaměstance na trvalý pracovní poměr.

Pracovní doba je 40 hodin týdně. Nabízíme příjemné pracovní prostředí, v případě potřeby zajistíme stravu a ubytování v našem zařízení.

Jazykové znalosti: dobré znalosti německého jazyka jsou předpokladem pro zaměstnání.

Požadujeme

·         Výuční list v oboru, zkušenost v oboru

·         Schopnost přizpůsobit se v týmu lidí, radost z práce s lidmi, příjemné vystupování

·         Šikovnost v Á-la-carte-Service

·         Dobré znalosti německého jazyka

Nabízíme

Mzda: dle dohody na základě zkušeností a kompetence, včetně třináctého a čtrnáctého platu.

Nabízíme příjemné pracovní prostředí, v případě potřeby zajistíme stravu a ubytování v našem zařízení.