Best Western Premier Hotel International Brno

Husova 200/16
602 00 Brno, Česká republika
Tel: 542122208
URL: http://www.hotelinternational.cz
Kontaktní osoba: Ilona Ovčáčková
Logo Best Western Premier Hotel International Brno
Hotel
Brno
Hlavní pracovní poměr
Čeština, Angličtina
Alto, Fidelio
Nástup Ihned

Zajímá vás audiovizuální a prezentační technika? Bavilo by vás technické zajišťování kongresových akcí? Pak jste pro nás tím pravým.

Koho hledáme:

·         partnera se zkušeností v oboru

·         schopného a komunikativního kolegu

·         pozice je vhodná také pro absolventy SŠ/VŠ elektro/IT oborů, kteří se zajímají o audiovizuální a projekční techniku

Náplň práce

·         Instalace a obsluha audiovizuální a výpočetní techniky (ozvučování společenských akcí a práce s výpočetní technikou

·         technic­ká podpora IT a AV techniky

·         realizace společných zakázek typu kongresy, konference, plesy, výstavy.

Požadujeme

·         znalost AJ (nutná komunikace s klienty)

·         orientaci v audiovizuální, kongresové a prezentační technice, případně zaučíme

·         znalost ozvučení, projekce a osvětlení (rádi zaučíme)

·         orientaci v IT (PC sítě, OS Microsoft, MS Office, HW)

·         časovou flexibilitu, ochotu, vytrvalost a pečlivost

·         vítáme znalost hotelového prostředí a zázemí společenských akcí, není ale podmínkou

Nabízíme

·         spolupráci na zajímavých  projektech

·         vzdělávání a rozvoj v oblasti AV technologie

·         práci v moderním a dynamickém hotelovém prostředí

·         zajímavé platové ohodnocení