Penzion Barbora

Přední Výtoň 32
38273 Přední Výtoň, Česká republika
Tel: 730845731
URL: http://www.penzionbarboravyton.cz
Kontaktní osoba: Lucie Rolčíková
Logo Penzion Barbora
Pension
Přední Výtoň
Hlavní pracovní poměr, Sezonní práce
25-35000 Kč
Čeština
Nástup: 1.1. 2021

Hledáme kuchaře do mladého příjemného kolektivu v malém penzionu na břehu Lipna v Přední Výtoni nedaleko Lipna nad Vltavou a rakouských hranic.

Náplň práce

Jedná se o zavedenou restauraci s kapacitou 50 míst (v létě až 100), která je součástí penzionu a v sezóně je hlavním cílem turistů, kteří navštívují pravý břeh Lipna.

Vaříme z lokálních surovin, zdravě, barevně a zábavně.

Požadujeme

Vyučení nebo praxi na obdobné pozici

Hledáme člověka, kterého vaření baví, je zapálený a je otevřený novým věcem. Nebudete vařit "českou klasiku" tak jako jinde, ale bude zde možnost pro vlastní kreativitu.

Nabízíme

Nabízíme práci na hlavní pracovní poměr, nebo v sezóně od ledna do března a od června do srpna.

Práce na krátký a dlouhý týden, popřípadě dle domluvy.

V rámci pozice nabízíme ubytování v místě práce a stravování zdarma v pracovní době.

Finanční ohodnocení dle praxe a znalostí.