Hotel Sněžka

Okružní 155
54351 Špindlerův Mlýn, Česká republika
Tel: +420 773 615 610
URL: http://www.felicity.cz
Facebook: https://www.facebook.com/hotelsnezka/
Kontaktní osoba: Zbyněk Hanačík
Logo Hotel Sněžka
Hotel
Špindlerův Mlýn
Částečný úvazek, Hlavní pracovní poměr, Sezonní práce
od 35.000,- /měsíc
Angličtina, Čeština
Hores

Do našeho teamu Felicity Hotels ve Špindlerově Mlýně hledáme novou kolegyni nebo kolegu na pozici "Recepční"

Náplň práce

Co vás čeká

Aktivity spojené s provozem hotelové recepce.

Péče o hotelové hosty a agendu hotelové recepce

ubytování a komunikace s hosty, vystavování účtů, vyřizování rezervací, osobní, telefonická komunikace s hosty, drobná administrativa.

Práce 15/ dní v měsíci (krátký/dlouhý týden)

Požadujeme

velmi dobré komunikační dovednosti

flexibilita, spolehlivost, přátelské a profesionální vystupování

znalost anglického jazyka na komunikační úrovni

základy německého jazyka výhodou

spolehlivost

výborné komunikační a organizační schopnosti

Výhodou

znalost hotelového systému Hores

praxe v hotelové recepci

vstřícný přístup a týmového ducha

Nabízíme

motivační ohodnocení

zázemí silné a stále se rozvíjející společnosti

zaměstnanecké ubytování

1.000,- Kč příspěvek na sportovní aktivity

firemní benefity

mladý kolektiv

možnost rekreace rodinných příslušníků

rozvoj a školení
možnost práce i na zkrácený úvazek

Hledáme ty, kteří projevují iniciativu a znají své dovednosti. Pokud jsme Vás nabídkou oslovili, pak nás kontaktujte.
A nezapomeňte na Váš životopis.

Nástup možný ihned.