Hotel Na Dolině

Trojanovice 94
744 01 Frenštát pod Radhoštěm, Česká republika
Tel: 602735548
URL: https://www.nadoline.cz/
Facebook: https://www.facebook.com/HotelNaDoline
Kontaktní osoba: Radomíra Lehnertová
Logo Hotel Na Dolině
Hotel
Frenštát pod Radhoštěm
Hlavní pracovní poměr
Čeština
Nástup Ihned, Dohodou

Přijmeme kuchaře do hotelové restaurace na celodenní pravidelné směny krátký - dlouhý týden.

Náplň práce

Příprava a výdej teplých a studených pokrmů, dodržování hygienických standartů

Požadujeme

Zodpovědnost, spolehlivost, praxi v oboru.

Nabízíme

Práci v přátelském a veselém kolektivu, osobní přístup a spolehlivé zaměstnání.

Rodinný stylový hotel s 34 lůžky najdete na samotě v lese přímo pod posvátnou horou Radhošť. Restaurace ve valašském stylu nabízí krajové i národní pokrmy. Pro větší akce slouží velký, bohatě zdobený sál, připomínající architekturu D. Jurkoviče. K hotelu náleží i tenisové kurty s celoročním provozem.