Barceló Brno Palace Hotel

Šilingrovo náměstí 2
602 00 Brno, Česká republika
Tel: 727 952 135
URL: http://www.barcelo.com/cs/
Kontaktní osoba: Lenka Píšová
Logo Barceló Brno Palace Hotel
Hotel
Brno
Hlavní pracovní poměr
Nástup Dohodou

Významný mezinárodní hotelový řetězec Barceló Hotel Group hledá pro svůj pětihvězdičkový hotel v centru Brna vhodné kandidáty na pozici Sous Chef.

Náplň práce

- vyučení v oboru výhodou

- praxe na podobné vedoucí pozici minimálně 2 roky podmínkou

- zkušenosti s vedením týmu, plánovaním směn výhodou

- zkušenosti s mezinárodních kuchyní vítány

- zodpovědnost, spolehlivost, pracovní nasazení

Požadujeme

- vyučení v oboru podmínkou

- praxe na obdobné pozici min. 2 roky

- spolehlivost a preciznost

- dobré organizační schopnosti

Nabízíme

- práci pro jeden z nejvýznamnějších španělských hotelových řetězců Barceló Hotel Group s více než 250 hotely po celém světě

- dlouhodobé a stabilní zaměstnání v mezinárodní společnosti

- speciální zaměstnanecké slevy v hotelových zařízeních v rámci řetězce

- obedy a večeře pro zaměstnance zdarma

- příjemné pracovní prostředí a kvalitní zázemí hotelu