SeneCura SeniorCentrum MOPT a.s.

Papírnická 2781/11
326 00 Plzeň, Česká republika
Tel: 373300446
URL: https://plzen.senecura.cz/
Kontaktní osoba: Jan Strnad
Logo SeneCura SeniorCentrum MOPT a.s.
Neuvedeno
Plzeň
Hlavní pracovní poměr
25 000 - 35 000 Kč
Nástup Ihned

SeneCura je přední uznávaný poskytovatel a zaměstnavatel v sociálních službách, který udává směr a zvyšuje kvalitu péče a života ve stáří.

Chcete být součástí expandující mezinárodní společnosti s dlouhou tradicí? Hledáte perspektivní práci ve společnosti, která dbá na vysokou kvalitu péče o seniory a je založena na silných lidských hodnotách?

Přidejte se k nám!

Náplň práce

Vaším úkolem bude:

· kontrola finalizace pokrmů

· řešení objednávek s dodavateli

· vedení týmu zaměstnanců

· rozpisy směn

· zadávání úkolů svým podřízeným

· pravidelná komunikace s ředitelem domova, manažerem stravování a vrchní sestrou

· práce se skladovým programem, příjemky, výdejky, receptury

· spoluvytváření jídelních lístků

· příprava kalkulací na drobná občerstvení pro klienty

· kontrola dodržování hospodaření v rámci surovinových nákladů – food cost

· pravidelné měsíčné uzávěrky a inventury svěřených surovin

Požadujeme

K výkonu práce potřebujete:

· minimálně výuční list v oboru

· aktivní znalost vaření

· základní práce s počítačem (Word, Excel, Outlook)

· znalost skladového programu (Cygnus apod., není podmínkou)

· komunikativnost

· chuť do práce, spolehlivost, férové jednání, samostatnost a samostatné rozhodování

· znalost dietního stravování (není podmínkou, rádi Vás zaškolíme)praxe v obdobném zařízení výhodou

Nabízíme

Co nabízíme:

· mzdu odpovídající vašim zkušenostem

· poukázky na volný čas, kulturu a zdraví a dotované stravování

· bonusy za věrnost

· možnost profesního vzdělávání a osobního rozvoje

· trvalý pracovní poměr ve stabilní mezinárodní firmě

· firemní pracovní oděv včetně ochranných pomůcek

· práci v moderním a čistém prostředí a inovativní technologie

· možnost stáží v ostatních domovech v rámci ČR i zahraničí