Hotel u Ledu

Ringhofferova 336
251 69 Velké Popovice, Česká republika
Tel: +420 602 370 776
URL: https://hoteluledu.cz/
Facebook: https://www.facebook.com/hoteluledu
Kontaktní osoba: Andrea Hobzová
Logo Hotel u Ledu
Hotel
Velké Popovice
Hlavní pracovní poměr
Čeština, Angličtina
HotelTime
Nástup Ihned

Hotel u Ledu*** / Welness na Praze-východ, je  zaměřen na stálou a firemní klientelu. Chcete se v práci cítit dobře a pracovat s fajn lidmi? Pak neváhejte a přidejte se k nám!

Náplň práce

Komplexní profesionální servis zaměřený na kvalitu a spokojenost hostů
Telefonická, písemná, osobní komunikace s hosty. Ranní /odpolední v systému krátký /dlouhý týden bez nočních směn na HPP.

Požadujeme

Příjemné vystupování, Komunikativní znalost AJ, Práce na PC

Samostatnost, Spolehlivost, Praxe výhodou, Nástup možný ihned

Nabízíme

Finanční ohodnocení: 150Kč / hod / čistého + odměny

Oběd – zdarma

Vstup do Wellness

Rodinná atmosféra