the italians wine food

Strakonická 1
150 00 Praha 5, Česká republika
Tel: 732118619
URL: https://www.theitalians.cz
Facebook: https://www.facebook.com/winefoodmarket/
Kontaktní osoba: Eva Vymětalová
Logo the italians wine food
Restaurace
Praha 5
Hlavní pracovní poměr
42.000 - 45.000
Angličtina, Čeština
Nástup Dohodou

Hledáme pracovitého, milého a usměvavého kolegu/kolegyni do našeho obchodu s italskými dobrotami

Požadujeme vysokou pohostinnost a chuť pracovat v retailu. Vše ostatní rádi naučíme. Pokud jste si prohlédli naše webové stránky, početli si něco o nás a chtěli byste se stát součástí naší firemní rodiny, tak nám napište a pošlete CV.

Náplň práce

Práce na pokladně

Komunikace se zákazníky

Výpomoc kolegům z retailu při ranním i průběženém doplňování zboží do regálů

Požadujeme

skutečný zájem o práci - vše ostatní Vás rádi naučíme

práce v režimu dlouhý/krátký týden

Nabízíme

férovou a stálou mzdu

bonusy za splnění prodejních plánů

sleva 30% na firemní nákupy

personální menu

možnost profesního růstu

Multisport za 400,-,

výuka italštiny a angličtiny

zaučení

práce v multikulturním prostředí stabilní firmy

Jsme společnost lidí s vřelým vztahem k Itálii a italskému způsobu života. Dovážíme výborné italské víno a poctivé potraviny provozujeme restauraci, obchod, kavárnu, cukrárnu a naše práce nás moc baví.