Grand Hotel Hradec

Pec pod Sněžkou
542 21 Pec pod Sněžkou, Česká republika
Tel: 777049499
URL: http://www.grandhotelhradec.cz
Kontaktní osoba: Jan Horák
Logo Grand Hotel Hradec
Hotel
Hlavní pracovní poměr
40000-42000 hrubého
Nástup: 1.6. 2021

Na pozici Chef de partie Gardemanger ( studená kuchyně a cukrárna) nástup 1.6.

Do nově otevřeného hotelu hledáme kuchaře s praxí v restauračním casual fine dinnig alacarte provozu a nebo v hotelech 4* a 5*

Praxe alespoň dva roky na pozici commis a nebo 1 rok na pozici na pozici demi chef de partie

Práce s top kvalitními produkty. V restauraci s vyšší gastronomií

Náplň práce

Sekce Gardemanger má za úkol:

Top příprava MEP

Expedice pokrmů

Péče o svou přidělenou sekci a sklady

FIFO metoda na všechny produkty

Přímo podřízen Sous chef a Head chef

Požadujeme

Hledáme kuchaře s praxí v restauračním casual fine dinnig  alacarte provozu a nebo v hotelech 4* a 5*

Znalost anglické jazyka výhodou.

Nabízíme

Práce v mladém kolektivu.

Směný provoz.

Práce v mezinárodním kolektivu.

Možnost ubytování za poplatek.

Zaměstnanecké benefity.