Alchymist Luxury Group

Tržiště 19
11800 Praha 1, Česká republika
Tel: 603567772
URL: http://www.alchymistgroup.com
Kontaktní osoba: Petr Jirkal
Logo Alchymist Luxury Group
Hotel
Praha 1
Hlavní pracovní poměr
1800-2000 ČM na den dle praxe
Angličtina
Nástup Ihned, Dohodou

Společnost Alchymist s.r.o. hledá do svých restaurací San Carlo nového kolegu / novou kolegyni na pozici PIZZAŘ/KA. Pracovat budete v Praze v jedné z nejlepších restaurací se zaměřením na pravou neapolskou pizzu.

Náplň práce

Příprava a výroba pizzy

Požadujeme

Pracovitost, chuť učit se, flexibilitu

Vhodný kandidát je bez zkušeností, mladý, dynamický člověk plný energie a chuti pracovat v restauraci.

 Znalost italštiny výhodou

Nabízíme

Nabízíme kompletní zaškolení, práci v příjemném kolektivu, profesionální prostředí, férové odměňování a zaměstnanecké benefity.