Sezio s.r.o.

Malletova 2350/6
19000 PRAHA 9, Česká republika
Tel: (+420) 604 841 034
URL: http://www.sezio.cz
Kontaktní osoba: Lenka Novotná
Bistro
PRAHA 9
Hlavní pracovní poměr
35 000 - 38 000 Kč
Čeština
Nástup Ihned

Do bistra Sezio s italským zaměřením, které se nachází ve wellness centru Infinit Step hledáme nové parťáky, kuchaře nebo kuchařky a pomocnou sílu do kuchyně.

Vítáme všechny, kdo mají práci v kuchyni rádi, chtějí vařit poctivě, jako by vařili pro své blízké. Koho baví práce v dobrém kolektivu, kde je veselo, práce s čerstvými surovinami a foccacia, pasta a pizza al taglio mu nejsou cizí.

Náplň práce

Bistro Sezio spojuje, dobré a zdravé jídlo pro hosty z celého areálu, wellness nadšence, sportovce, rodiče z plavecké školy a hosty z celého okolí Vysočan.

Neplýtváme surovinami a využíváme je, jak nejlépe umíme.

V kuchyni chystáme věci do barové vitríny a wellness jako focaccia sandwiche a pizzy al taglio z vlastního těsta, ale také si hrajeme s denními nabídkami ze sezónních surovin a základní stálou nabídkou pasta, saláty, risotta a další.

Požadujeme

- týmového ducha, upřímné jednání

- vřelý zájem o gastronomii a chuť učit se novému

- vzdělávat se ve svém oboru

- znalost hygienických norem

- dobrou organizaci času

Nabízíme

- nadšenou partu kolegů

- férové pracovní podmínky

- firemní benefity na wellness a sport

- dlouhodobou spolupráci

- příjemné pracovní prostředí

Pokud máte chuť se k nám přidat, kontaktujte nás !