Sporthotel Kácov

Kácov, Sporthotel, 307
28509 Kácov, Česká republika
Tel: 774709281
URL: http://www.sport-hotel.cz
Facebook: https://www.facebook.com/sporthotelkacov.cz
Kontaktní osoba: Veronika Kopáčková
Logo Sporthotel Kácov
Resort
Kácov
Brigáda, Částečný úvazek, Hlavní pracovní poměr, Externí spolupráce, Výpomoc na akci, Sezonní práce
25 - 30 tis. čistého
Čeština
Nástup Ihned

Jsme sportovně - rekreační areál nacházející se nad údolím Sázavy uprostřed lesů v klidném prostředí s dobrou dostupností po D1.

Po prvních letech provozu, nemalých investicích do rekonstrukcí, marketingu a rozvoje jsme se dostali na neohroženou první pozici v oblasti sportovně rekreačního segmentu v ČR.

Soustředíme se na veliké sportovní skupiny a firemní akce, což nám zjednodušuje práci, vždy víme s velikým předstihem náplň a organizaci naší práce.

Zakládáme si na osobním přístupu a dobrém vztahu s lidmi i přírodou.

Chcete se stát členem teamu ve stále se rozvíjející společnosti, která zažívá konstantní rychlý růst, kde se stále investuje a tvoří? Chcete pracovat v krásném příjemném prostředí uprostřed lesa a být součástí profesionálního mladého teamu?

Přijďte se osobně přesvědčit a popovídat si na první setkání s naší hotelovou managerkou Veronikou.

Náplň práce

Obsluha hostů, roznáška jídel a pití, zajištění firemních akcí, péče o bar, naskladňování

Požadujeme

Šikovnost, manuální zručnost, samostatnost, dochvilnost

Nabízíme

Práce v příjemném profesionálním kolektivu ve stabilním a stále se rozvíjejícím středisku Sporthotelu Kácov ( 277 lůžek ), se 100% letní obsazeností

Příjemné pracovní prostředí - hotel uprostřed lesa

Podpora a kvalitní komunikace s hotelovým managerem

Atraktivní finanční ohodnocení

Personální obědy