Blue Orange Business Resort

Beranových 140
199 03 Praha 9, Česká republika
Kontaktní osoba: Marie Ciganekova
Logo Blue Orange Business Resort
Resort
Praha 9

Chcete být součástí nového projektu a podílet se na rozvoji hotelového resortu, který se i s vaším přispěním stane místem, kam se hosté rádi vracejí za dobrým jídlem, příjemným ubytováním a zdravým životním stylem? BLUE ORANGE RESORT PRAGUE, který v nedávné době převzala skupina Odien Group, prošel rozsáhlou rekonstrukcí. Výsledkem je  4hvězdičkový hotel s kvalitní gastronomií, first-class fitness a sportovním centrem.

Aktuálně hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici:

Snídaňový kuchař/ kuchařka

Náplň práce

Představujeme si vás jako nadšence do gastronomie. Pokud rádi vymýšlíte nové postupy, jste přátelští a ochotní učit se novým věcem, pak hledáme právě vás.

Požadujeme

Předchozí zkušenost na obdobné pozici ve F&B provozu

Spolehlivost, dochvilnost a týmového ducha

Schopnost učit se nové věci a pracovat na vysoké úrovni

Nabízíme

Odpovídající mzdové ohodnocení

Flexibilitu při plánování směn

Možnost využití služeb hotelu za zvýhodněné ceny

Příležitost k profesnímu a osobnímu růstu

Dynamické a přátelské pracovní prostředí s možností seberealizace

Pokud vás naše nabídka zaujala, rádi se s vámi potkáme při osobním pohovoru. Zašlete nám prosím svůj životopis.

Těšíme se na vás!