Augustine, A Luxury Collection Hotel, Prague

Letenska 12/33
11800 Praha, Česká republika
Tel: 266112301
URL: http://www.luxurycollection.com/augustine
Kontaktní osoba: Mária Kundračíková
Logo Augustine, A Luxury Collection Hotel, Prague
Hotel
Praha
Částečný úvazek, Hlavní pracovní poměr
Čeština, Angličtina
Micros
Nástup Dohodou

Co znamená pracovat v hotelu Augustine?

Být hrdým nositelem luxusní značky Luxury Collection a zároveň součástí největší hotelové společnosti světa Marriott International

Pracovat v nádherném prostředí historických budov pocházejících ze 13. století

Mít milou, usměvavou a férovou šéfovou a přátelské kolegy se kterými jistě nebudeš trávit čas jen v práci;)

Vytříbit si kulturu servisu, získat nové poznatky a dovednosti z prostředí luxusního hotelu (a to nejen z oddělení F&B)

Mít možnost dalšího kariérního posunu, i napříč odděleními

Potkávat a pečovat o známé osobnosti z celého světa

Náplň práce

Co tě tedy na této pozici čeká?

Budeš v týmu s naším Banketovým Supervisorem a budeš se starat o hosty na akcích jako jsou svatby, rauty, školení, schůze, atd.

Podle nastavených standardů budeš láskyplně pečovat o naše hosty (konverzovat, prezentovat nabídku, obsluhovat hosty, vyúčtovávat objednávky apod.)

Pracovat se systémem Micros a dalšími systémy, které u nás používáme. Neboj se, není to nic složitého!;)

Před odchodem vždy bezchybně připravit pracoviště pro navazující směnu

Budeš úzce spolupracovat nejen se svým týmem a kolegy z kuchyně, ale také s ostatními odděleními.

Průběžně se budeš vzdělávat také v oblasti vína, alkoholu a společně vždy budeme degustovat nová meníčka naší kuchyně a vymýšlet nové inovativní nápady

Požadujeme

Jak si představujeme našeho nového kolegu na pozici F&B Server?

Úspěšně jsi dostudoval/a SŠ s maturitou

Práci číšníka/číšnice sis minimálně 2 roky v praxi vyzkoušel/a, takže nosit plato už tě učit nemusíme;)

Od pohledu působíš sympaticky a upraveně, rád/a se usmíváš a na svět se vždy díváš z té hezčí stránky

Rád/a pracuješ v kolektivu, s nadšením pomůžeš kolegům a uvítáš, že si můžeš vyzkoušet práci na všech odděleních FB, kde je každý den jiný:)

Jsi člověk, který pozitivně reaguje na změny a flexibilně se jim přizpůsobuješ (např. někdo onemocní a ty vezmeš směnu za kolegu)

Hravě odprezentuješ hostovi, jaké dobroty u nás může ochutnat a vedeš s ním příjemnou konverzaci – to vše v anglickém jazyce (min. B2)

Nevadí ti pracovat na směny (u nás máme ranní a odpolední, výjimečně noční)

Nezalekneš se občasné náročnější fyzické práce (např. stěhování stolů a židlí, apod.)

 Co by nám udělalo velkou radost, kdybys ještě uměl/a, ale není to must?

Dokážeš konverzovat také v ruském či německém jazyce,

Rozumíš vínům a alkoholu (nejen jako konzument;)

Nabízíme

A jaká další lákadla pro tebe máme připravená?

Užiješ si unikátní slevy na ubytování ve všech hotelech značky Marriott International po celém světě

Můžeš využívat pestrých vzdělávacích možností pod hlavičkou společnosti Marriott International a budoucích možností interního kariérního posunu i do jiných zemí

Nakoupíš si zboží a nebo si dáš třeba večeři v hotelových prostorách pro tebe a tvé rodinné příslušníky s 50% slevou

Pro nadšený start si budeš moci užít 1 noc v našem hotelu zdarma včetně snídaně, večeře a spa

Kromě mzdy si vyděláš i penízky na tipech a service charge

8 hodinové směny, díky kterým nestrávíš v zaměstnání celý den a můžeš se věnovat svým koníčkům

Pochutnáš si na jídle připravovaném s láskou od našich kuchařů podávaném zdarma v naší hotelové kantýně

Budeme se ti pečlivě starat o uniformu, která pro tebe již čeká na ramínku a vždy ji najdeš připravenou na další směnu

Každý rok ti přispějeme 1500 Kč na výměnu tvých prošlapaných pracovních bot;)

Přispíváme i na Multisport kartu, abys byl/a stále fit

Během roku tě čekají větší i menší překvapení ve jménu naší hlavní firemní hodnoty: Put People First