STAGES HOTEL Prague

Českomoravská 19a
19000 Praha 9, Česká republika
Tel: +420777001290
URL: http://www.stageshotel.com
Facebook: https://www.facebook.com/stageshotelprague
Kontaktní osoba: Denisa Dočekalová
Logo STAGES HOTEL Prague
Hotel
Praha 9
Hlavní pracovní poměr
Čeština, Angličtina
MS Word, MS Excel, Opera
Nástup Ihned, Dohodou

Lidé bydlí v hotelech, aby z nich vyráželi objevovat zážitky. STAGES HOTEL Prague je nový zážitek sám o sobě. Hotel je inspirován hudbou a velkými show– recepce je stylizovaná do podoby pódia, pokoje mají místo klasických lamp reflektory a objevíte zde mnoho dalších originálních hudebních prvků… Vlastníkem a provozovatelem je společnost Bestsport, a.s., která provozuje i O2 arenu a O2 universum. Díky tomu máme unikátní možnosti pro pořádání těch nejlepších akcí v Praze.

Chcete se stát součástí tohoto jedinečného konceptu?

Víte, co můžete nabídnout, jaké máte zkušenosti a že jste ve svém oboru rozhodně ještě nedosáhli svých limitů?

Chcete mít jasné pracovní podmínky, férového zaměstnavatele a být za svoji práci dobře oceněni?

Pokud ano, pošlete nám svůj životopis a pár slov o Vás, kde shrnete svoje zkušenosti a projekty, na kterých jste se podíleli.

Děkujeme a těšíme se na nové kolegy, kteří nám pomohou roztančit prostory originálního a stylového STAGES HOTEL Prague.

Náplň práce

·         Budete součástí týmu moderní a prostorné recepce STAGES HOTELU Prague. Hotel má 300 stylových pokojů včetně 27 apartmá. Jeho součástí je lifestylový BACKSTAGE BAR s externí terasou (piazzettou), originální BACKSTAGE RESTAURANT s přístupem do klidného vnitřního atria, konferenční prostory, MUSIC LOUNGE pro menší koncerty, večírky a show, fitness a podzemní garáž pro 100 vozidel.

·         Péče a plynulý chod recepce, ubytování hostů, služby concierge v souladu se standardy STAGES HOTELU Prague, s cílem zajistit spokojenost všech našich hostů a vytvořit jim jedinečný zážitek z pobytu.

·         Pracovní doba - dlouhý / krátký týden; směny se střídají v 7:00 a v 19:00 a jsou naplánované dlouhodobě dopředu.

·         Společně s Vámi vybudujeme hravou, pulzující a sebevědomou recepci, kde se naši hosté budou cítit dobře a rádi si přijdou pro radu.

Požadujeme

·         Člověka s příjemným vystupováním, pro kterého je spokojený klient prioritou.

·         Kolegu, který své pozici rozumí a věří si v tom, co dělá. Má už praxi na obdobné pozici. Umí pracovat s hotelovým rezervačním systémem (nejlépe OPERA), hotelovou pokladnou a zvládne drobnou administrativu.

·         Zdravě sebevědomého profesionála, který ovládá angličtinu slovem i písmem na pokročilé úrovni. Nebojí se komunikovat i v dalším jazyce.

·         Recepční s pokročilou znalostí práce s PC (MS Office, hotelové systémy výhodou).

·         Zodpovědného, dochvilného, samostatného a organizačně schopného člověka s chutí do práce a přívalem energie.

·         Kolegu, který se rád učí novým věcem a chce se ve svém oboru rozvíjet.

Nabízíme

·         Řádnou smlouvu na HPP.

·         Pokud vše dobře funguje – 13.plat.

·         25 dní dovolené.

·         Řadu benefitů v rámci napojení na O2 arenu, O2 universum a síť Marriott Hotels.

·         Stravování v rámci hotelu, nápojový balíček zdarma.

·         Možnost parkování v parkovacím domě.

·         Perspektivu růstu, zvyšování a prohlubování kvalifikace.

·         Kvalitní zázemí vybavené nejmodernějšími technologiemi.

·         Být součástí unikátního projektu. STAGES HOTEL Prague se bude otvírat na podzim 2021.

·         Respektujeme individuální potřeby. Naším cílem je, abychom vytvořili dlouhodobé partnerství.

STAGES HOTEL Prague, Českomoravská 19a, CZ-190 00 Praha 9, Tel.:+420-221 000 000, hr@stageshotel.com

STAGES HOTEL Prague, A Tribute Portfolio Hotel je nový lifestylový hotel v těsném sousedství O2 areny a O2 universa – plánované otevření na podzim 2021.