La Cucina Nera

Dukelská třída 58
61400 Brno, Česká republika
Tel: 725606403
URL: http://www.lacucinanera.cz
Facebook: https://www.facebook.com/lacucinanera/
Kontaktní osoba: Petr Kolář
Logo La Cucina Nera
Pizzerie
Brno
Brigáda, Částečný úvazek, Hlavní pracovní poměr
Čeština, Angličtina
Nástup Ihned, Dohodou

Pizzerie La Cucina Nera - hledá do svého týmu obsluhu/bar! Hledáme sympatického kolegu/kolegyni, za kterým se naši hosti budou rádi vracet.

Náplň práce

- Obsluha hostů restaurace

- Provoz Kratký/Dlouhý týden

- příprava kávy, limonád a jednoduchých mích. nápojů

Požadujeme

Komunikativnost, spolehlivost, samostatnost, chuť se rozvíjet a úsměv :)

- Pozitivní a profesionální přístup k zákazníkům

Alespoň minimální pracovní zkušenost

Angličtinu na komunikativní úrovní

Nabízíme

Práci v malém přátelském kolektivu, vstřícné a férové jednání. Odpovídající platové ohodnocení.

Nástup ihned / dohodou.