Spojka Karlín

Pernerova 35
186 00 Praha 8, Česká republika
Tel: 607 827 092
URL: http://www.spojka-karlin.cz
Facebook: https://www.facebook.com/SpojkaKarlin
Kontaktní osoba: Helena Slavíková
Logo Spojka Karlín
Restaurace
Praha 8
Hlavní pracovní poměr
30000 - 40000 CZK (čistého)
Nástup Ihned

Nabízíme práci v perspektivní restauraci Spojka Karlín, s moderním zázemím.

Náplň práce

Chcete se naučit vařit podle autentických receptů mezinárodního týmu? Zajímá vás flexitariánství, nebo jste o něm nikdy neslyšeli, ale máte chuť se učit novým věcem a rozvíjet své vlastní nápady? Dejte nám vědět! Máme bohaté zkušenosti i se zaměstnáváním cizinců a vyřizováním pracovních víz.

Požadujeme

- základní praxi v oboru, vše ostatní vás rádi naučíme

- ochota učit se novým věcem

- spolehlivost a schopnost pracovat s vysokým nasazením

- angličtina na základní úrovni

Nabízíme

- práce v perspektivní restauraci s novým moderním zázemím

- přátelský mezinárodní kolektiv, férové jednání

- rozmanitá práce, kuchyň zaměřená na flexitariánství

- vlastní rozvoj, inspirace autentickou mezinárodní kuchyní

- zkušenost se zařizováním pracovních víz pro cizince

- odpovídající platové ohodnocení

- práce na krátký / dlouhý týden

- zaměstnanecké slevy

- nástup ihned

Spojka Karlín je první flexitariánskou restaurací v ČR. Spojujeme u jednoho stolu všechny, kteří chtějí jíst dobře. Bez předsudků a bez ohledu na to, jestli se jedná o vegana, vegetariána nebo milovníka masa. #jidlospojuje